Úvod / Podpora prodeje / Otázky a odpovědi

 

Otázky a odpovědi

Na koho se mám obrátit, pokud chci začít nakupovat vaše zmrzlinové směsi?

Prosím, kontaktuje svého regionálního distributora – kontakty viz strana Distribuce. Vaše zboží Vám bude distributorem přivezeno až na místo Vaší provozovny.

 

Na koho se mohu obrátit, pokud si nevím rady s pořízením zmrzlinového stroje?

Kontaktujte nás na e-mailu zmrzlina@bohemilk.cz, rádi se s Vámi spojíme a probereme všechny podstatné body pořízení stroje. Rovněž se můžeme domluvit na pronájmu či dalších zajímavých možnostech pořízení stroje.

 

Mám obavy ze složité a časově náročné přípravy zmrzliny.

Příprava zmrzlin z našich sušených směsí je velice jednoduchá. Směs obsahuje kompletní složení potřebné k výrobě. Stačí pouze obsah sáčku (2 kg) rozmíchat ve 4 litrech studené pitné vody, nechat 15 minut odstát, scedit, vlít do stroje a v nášlehu zmrazit. Naše směsi jsou snadno a bezezbytku rozpustné a proto Vám jejich příprava nezabere mnoho času.

 

Co když nemám možnost ani prostory na přípravu zmrzliny rozmícháváním s vodou?

Pak můžete využít našich hotových UHT tekutých zmrzlinových směsí, které jsou vhodné pro provozy se zvýšenou hygienickou náročností a nebo tam, kde na přípravu rozmícháváním s vodou není prostor. Příprava je velice jednoduchá – stačí směs z krabičky nalít do stroje a v nášlehu zmrazit. Tyto UHT tekuté zmrzlinové směsi dodáváme ve 2 oblíbených příchutích – vanilka a čokoláda.

 

 Jsou vaše zmrzliny bezlepkové?

Ano, všechny naše zmrzliny jsou bezlepkové. Aktuální seznam alergenů ke stažení najdete na všech stránkách našeho webu u jednotlivých druhů zmrzlin. 

 

Na Vaše dotazy Vám velice rádi odpovíme. Prosím, kontaktujte nás na info lince +420 494 678 224 (235) nebo e-mailem na zmrzlina@bohemilk.cz.